5 tipov ako spríjemniť vaše kancelárske priestory

Príjemná atmosféra a zdravé pracovné prostredie zohráva veľkú úlohu v produktivite zamestnancov a nie len to, dobre navrhnutý kancelársky priestor môže mať vplyv na úspech vášho podnikania. Produktívne navrhnuté kancelárie dodajú vašim zamestnancom a tímu motiváciu, inšpiráciu a zmiernia všeobecný pracovný stres. Naskočte aj vy na trend modernizovania a dajte zbohom nudným, fádnym kanceláriám. Prinášame vám niekoľko skvelých typov, s ktorými zútulníte svoje pracovisko a urobíte svoj firemný priestor inšpiratívnejším.

FARBY SÚ DÔLEŽITÉ

Začleňte farby vašej spoločnosti do pracovného priestoru. Zamestnanci tak budú s vami cítiť silnejšie prepojenie a budú mať väčší sklon podporovať dobré meno značky. Správne zvolené farby majú silný psychologický vplyv na pracovný výkon a ovplyvňujú celkovú náladu v kolektíve.

NÁBYTOK

Nový život do každého kancelárskeho priestoru vnesie jedinečný nábytok a jeho rozloženie.

 • Ak chcete aby konferenčná miestnosť pôsobila seriózne zvoľte profesionálne vyzerajúci nábytok.
 • V oddychovom a kreatívnom priestore sa pohrajte s farbami a môžete pridať stolný futbal alebo šípky, miestnosť tak získa nádych zábavy.
 • Máte väčší priestor s viacerými sekciami? Nevytvárajte fyzické bariéry ale ohraničte priestor vhodne zvoleným koberčekom. Môžete ich umiestniť aj pod nábytok, kde vytvoria pekný akcent a zútulnia priestor.
 • Ak pridáte do kancelárie zrkadlá bude váš priestor pôsobiť rafinovanejšie a profesionálnejšie. Zrkadlá tiež opticky zväčšia a otvoria akýkoľvek priestor.
 • Umiestnite do kancelárie policu na knižky a naplňte ju knihami o podnikaní, o profesionálnom rozvoji a knihami týkajúcimi sa vašej oblasti podnikania.
 • Dodajte kancelárskym priestorom nádych umenia pomocou plagátov s umeleckou potlačou.

SVETLO

Zdravý pracovný priestor vyniká čo najväčším množstvom prirodzeného svetla. Prirodzené osvetlenie stimuluje mozog, dodáva energiu a celkovo pôsobí pozitívnym dojmom. Ponechajte preto priestor pred oknami bez prekážok a žalúzie nechajte vytiahnuté.

ZÓNA OBČERSTVENIA

Oživte miestnosť košíkom čerstvého, farebného ovocia a iného zdravého občerstvenia.  Práve ovocie do práce je obľúbeným nepeňažným benefitom. Farmove do práce sa vám postará o pravidelný prísun čerstvých vitamínov pre zamestnancov.

 • Umiestnite do tejto zóny aj kávovar, ktorý umocní dizajn vašej kancelárie. Dobrá káva je spôsob, akým jednoducho neformálnym spôsobom utužíte pracovné vzťahy svojich zamestnancov.

NEZABUDNITE NA DETAILY

 • Pracovná lampa s bezdrôtovým nabíjaním a port USB je niečo čo ocení každý zamestnanec. Miestnosť bez množstva zamotaných káblov získa nádych čistoty.
 • Nezabudnite na drobnosti ako kancelárske potreby. Môžete vybrať vo farbách, ktoré stimulujú kritické myslenie alebo kreativitu.
 • Trochu života a dobrej nálady prinesiete do priestoru s pomocou zelených rastlín alebo čerstvých kvetov.

Dizajn vašich kancelárií by mal prezentovať hodnoty vašej spoločnosti a pomôže budovať váš celkový profesionálny obchodný imidž. Inšpirovali sme vás k renovácii kancelárskych priestorov? Prihláste sa do súťaže www.officeroka.sk  a staňte sa motiváciou na zmenu aj pre ostatných.

My sme pripravení, stačí nám dať vedieť

Vyplňte tento nezáväzný formulár a my sa vám ozveme späť s ponukou pre vás. Doručujeme po celom Slovensku.

 

  O čo máte záujem?

  Môžete vybrať viaceré možnosti a ponuku pre vás pripravíme na mieru.

  Kedy vám ovocie dodáme?

  Ako často si prajete ovocie doručovať?

  Vyberte možnosť, ktorú preferujete. Na konkrétnom termíne sa dohodnete s naším obchodníkom.

  Máte špeciálnu požiadavku?

  Napíšte, čo pre vás ešte môžeme urobiť

  ?

  ?

  Poznáte FARMOVE.sk?

  Starostlivo vyberaná čerstvá zelenina, ovocie a produkty nielen od lokálnych farmárov a malovýrobcov doručené priamo k vám domov v debničkách sú tou správnou voľbou pre zdravie celej rodiny.