Prečo je ovocie do práce zdravé a trendy

Čerstvé ovocie do práce je novým obľúbeným trendom, ktorý prináša do moderných firiem praktický benefit pre zamestnancov v podobe čerstvého ovocia do firmy.

Prečo je ovocie do firmy také obľúbené?

Pravidelná konzumácia čerstvého ovocia je dôležitá pre našu psychickú pohodu a silné zdravie. Pri deťoch dbáme na to, aby mali vo svojom dennom jedálničku dostatok čerstvých vitamínov, avšak iba jeden z desiatich dospelých prijíma dostatočné denné množstvo ovocia a zeleniny.

Prečo je ovocie do firmy také obľúbené

Vyšší pracovný výkon

Čerstvé ovocie do práce prináša zamestnancom viac energie a zvyšuje ich produktivitu.

Potraviny do firmy v podobe chutného ovocia na raňajky, či ako svieži snack počas dňa je skvelým spôsobom, ako si zlepšiť svoje sústredenie. Častejšou konzumáciou ovocia v práci je myslenie zamestnancov svižnejšie a pracovný výkon vyšší. Výborným bonusom je, že sa zlepšia sociálne vzťahy na pracovisku, vďaka čomu chodia zamestnanci do práce omnoho radšej a s dobrou náladou.

Obľúbený benefit

Vedeli ste, že vyšší príjem ovocia a zeleniny prináša zamestnancom viac duševnej pohody a spokojnosti? Záujem o rôzne benefity sa rokmi zvyšuje, v popredí sú najmä rôzne športové aktivity, čo ide ruka v ruke s aktívnym životným štýlom ku ktorému patrí aj zdravá strava. Z našich skúseností si zamestnanci si ovocie na pracovisku veľmi obľúbia a tešia sa naň.

Obľúbený benefit

Zdravie

Podľa odborníkov by sme si mali ovocie alebo zeleninu dopriať v piatich porciách denne. V práci trávime veľkú časť nášho produktívneho dňa, z čoho vyplýva, že práve počas pracovných hodín, by sme mali skonzumovať približne tri z piatich odporúčaných porcií ovocia, či zeleniny. Vďaka pravidelnej dodávke ovocia do práce a tomu, že ovocie je voľne dostupné pre každého, sa tento cieľ stane reálnejším a zamestnanci znížia konzumáciu nezdravých snackov v podobe prázdnych kalórií. Zvýšeným prísunom čerstvých vitamínov sa prirodzene zvyšuje imunita, zlepšuje trávenie, doplnia sa potrebné živiny a navyše ovocie príjemne zasýti. 

Pozná to azda každý, v zápale práce často zabúdame na jedlo, či dôležitý pitný režim. Vravíme si, „ešte dokončím túto tabuľku a potom sa najem“ pričom  až vďaka dostupnosti čerstvého ovocia si zamestnanci nájdu na jedlo čas. Šťavnaté jabĺčko či banán si jednoducho vychutnáme aj popri neodkladných pracovných povinnostiach.

Tak ako, idete do toho s nami 🙂 ?

My sme pripravení, stačí nám dať vedieť

Vyplňte tento nezáväzný formulár a my sa vám ozveme späť s ponukou pre vás. Doručujeme po celom Slovensku.

 

  O čo máte záujem?

  Môžete vybrať viaceré možnosti a ponuku pre vás pripravíme na mieru.

  Kedy vám ovocie dodáme?

  Ako často si prajete ovocie doručovať?

  Vyberte možnosť, ktorú preferujete. Na konkrétnom termíne sa dohodnete s naším obchodníkom.

  Máte špeciálnu požiadavku?

  Napíšte, čo pre vás ešte môžeme urobiť

  ?

  ?

  Poznáte FARMOVE.sk?

  Starostlivo vyberaná čerstvá zelenina, ovocie a produkty nielen od lokálnych farmárov a malovýrobcov doručené priamo k vám domov v debničkách sú tou správnou voľbou pre zdravie celej rodiny.