Rakytník ako superpotravina do každej kancelárie

Čerstvé rakytníkové bobule sú vynikajúcim zdrojom vitamínov, minerálov a antioxidantov, ktoré môžu pomôcť zlepšiť imunitu a celkové zdravie. Rakytníkové bobulky si môžete jednoducho dopriať v práci ako zdravý a chutný snack.

VYCHUTNAJTE SI ČERSTVÝ RAKYTNÍK AJ V PRÁCI

Jedzte ich samostatne

Čerstvé rakytníkové bobule sú kyslasté a šťavnaté guličky, takže ich môžete jednoducho zjesť ako malý dezert počas dňa. Stačí ich opláchnuť pod tečúcou vodou.

Pridajte ich do ovocnej misy

Ak si radi doprajete ovocie ako desiatu v práci, môžete do nej jednoducho pridať aj čerstvé rakytníkové bobule. Ich kyslastá chuť a jasná farba môžu byť vynikajúcim doplnkom k inému ovociu v sezóne, napríklad k hroznu, jablku, hruške či slivkám.

Ovsená kaša s rakytníkom

Radi doprajete ovsené vločky ako raňajky v práci? Môžete si do nich jednoducho pridať aj čerstvé rakytníkové bobule. Ich osviežujúca chuť môže byť vynikajúcim doplnkom k sladším cereáliám a oživí vaše raňajky.

Oranžové smoothie

Smoothie ako rýchla náhrada jedla v práci? Pridajte si do neho aj čerstvý rakytník, výborne sa hodí do ovocných aj zeleninových smoothies.

Osviežujúca limonáda

Urobte si limonádu a zostaňte hydratovaný počas celého dňa. Do džbánu s vodou stačí pridať čerstvý rakytník. Niektoré z bobuliek môžete prasknúť lyžičkou, vďaka čomu bude vaša limonáda ešte o niečo lahodnejšia.

Upečte koláč pre svojich kolegov

Pripravte kolegom prekvapenie a prineste do práce rakytníkový koláč alebo muffiny. Utužíte vzťahy a osladíte si všedný pracovný deň.

Čerstvý rakytník je výbornou voľbou, ako prírodným spôsobom posilniť imunitu zamestnancov pred nadchádzajúcim jesenným a zimným obdobím. Vyskúšajte aj výrobky z rakytníka.

Rakytníkový džús

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako si užiť výhody rakytníka, je pridať si rakytníkový džús do svojho pitného režimu. Rakytníkový džús sa hodí do vody alebo čaju, ale môžete ho pridať aj do vášho smoothie.

Rakytníkový čaj

Rakytníkový čaj je ďalšou vynikajúcou možnosťou pre zlepšenie imunity a pohody. Môžete si ho pripraviť jednoducho v práci pomocou rakytníkových čajových vrecúšok alebo rakytníkového extraktu. Rakytníkový čaj sa hodí aj ako osviežujúci nápoj pre horúce letné dni.

Rakytníkový sirup

Rakytníkový sirup môžete použiť ako prírodnú alternatívu k iným sladidlám. Môžete ho pridať do limonády, čaju alebo iných nápojov.

Okrem zlepšenia imunity má rakytník mnoho ďalších výhod. Obsahuje napríklad omega-7 mastné kyseliny, ktoré pomáhajú zlepšiť zdravie srdca a ciev. Rakytník tiež pomáha zlepšiť trávenie a podporuje zdravý cholesterol.

Neváhajte sa nás opýtať na aktuálnu ponuku týchto sezónnych produktov.

 

Jeho výhody sa dajú jednoducho využiť aj v pracovnom prostredí, objednajte si v sezóne čerstvé rakytníkové vetvičky a buďte na chrípkové obdobie pripravený.

 

My sme pripravení, stačí nám dať vedieť

Vyplňte tento nezáväzný formulár a my sa vám ozveme späť s ponukou pre vás. Doručujeme po celom Slovensku.

 

  O čo máte záujem?

  Môžete vybrať viaceré možnosti a ponuku pre vás pripravíme na mieru.

  Kedy vám ovocie dodáme?

  Ako často si prajete ovocie doručovať?

  Vyberte možnosť, ktorú preferujete. Na konkrétnom termíne sa dohodnete s naším obchodníkom.

  Máte špeciálnu požiadavku?

  Napíšte, čo pre vás ešte môžeme urobiť

  ?

  ?

  Poznáte FARMOVE.sk?

  Starostlivo vyberaná čerstvá zelenina, ovocie a produkty nielen od lokálnych farmárov a malovýrobcov doručené priamo k vám domov v debničkách sú tou správnou voľbou pre zdravie celej rodiny.