10 tipov na darček ku Dňu matiek pre kolegyne

Deň matiek si pripomíname, ako dôležitá je úloha matky a oslávime ich nezištnú lásku a obetu, ktorú pre nás robia. Ak hľadáte nápad na darček pre vaše kolegyne v práci na tento špeciálny deň, máme pre vás 10 tipov, ktoré by vám mohli pomôcť.

1. Kvety

Kvetinový darček je klasika, ktorá sa vždy hodí. Vyberte kvety, ktoré sa budú hodiť ku charakteru vašej kolegyne, alebo zvoľte niečo univerzálne a klasické, ako napríklad ruže alebo tulipány. Príjemným prekvapením nemusia byť iba rezané kvety, ale aj kvetiny v kvetináči, ktoré skrášlia jej pracovný priestor.

2. Praktický darček

Ak chcete darovať niečo praktické, môžete sa zamerať na drobné veci, ktoré jej uľahčia prácu v kancelárii, ako napríklad zaujímavé pero, blok na poznámky alebo magnetický stojan.

3. Darčekový poukaz

Darčekový poukaz s vašimi úprimnými slovami môže byť pre vašu kolegyňu veľmi milým darčekom. Napíšte jej, aká je pre vás dôležitá a ako si vážite jej prácu. Poukaz môže byť na masáž, nákup v obľúbenej cukrárni alebo lístok do divadla.

4. Darčeková debnička

Čokoládka, fľaška dobrého vínka či košík ovocia poteší naozaj každého, buďte však originálny a darujte debničku plnú dobrôt z farmárskeho e-shopu FARMOVE.sk. Vybrať si môžete ochutnávku exotického ovocia, jedinečnú slovenskú farmársku debničku, alebo si jednoducho vyskladajte vlastnú darčekovú debničku, do ktorej vložíte pre kolegyne mamy čokoľvek, presne čo má najradšej.

5. Ručne robený darček

Ak máte talent na ručné práce, môžete si pre kolegyňu vyrobiť niečo originálne a jedinečné. Môžete použiť prírodné materiály a vyrobiť niečo, čo dlho vydrží. Pletenie, háčkovanie alebo šitie je skvelou voľbou pre ručne vyrobené darčeky.

6. Kniha

Ak vaša kolegyňa miluje čítanie, môže sa jej páčiť kniha od jej obľúbeného autora. Neviete, aká kniha by jej urobila radosť? Venujte jej darčekový poukaz na akúkoľvek knihu podľa jej vlastného výberu.

7. Káva alebo čaj

Ak vaša kolegyňa miluje kávu alebo čaj, môžete jej darovať niečo z obľúbených značiek, alebo niečo nové a originálne, ako napríklad zmes exotických čajov.

8. Kozmetika

Kozmetické produkty, ako napríklad balzam na pery, krém na ruky alebo masážne oleje, môžu byť pre vašu kolegyňu užitočné a zároveň príjemné.

9. Výrobky na aromaterapiu

Darčekový set s výrobkami na aromaterapiu, ako napríklad difuzér, potešia každú ženu.

10. Sladkosti

Ak vaša kolegyňa miluje sladkosti, môžete jej darovať niečo originálne a chutné slovenskej výroby. Vyberte niečo, čo jej bude chutiť napríklad na farmove.sk.

Ako vidíte, existuje mnoho možností na darček pre vašu kolegyňu ku Dňu matiek. Nezáleží na tom či je darček malý alebo veľký, ale vždy je to výraz úcty a vďaky za to, čo pre nás robia.

My sme pripravení, stačí nám dať vedieť

Vyplňte tento nezáväzný formulár a my sa vám ozveme späť s ponukou pre vás. Doručujeme po celom Slovensku.

 

  O čo máte záujem?

  Môžete vybrať viaceré možnosti a ponuku pre vás pripravíme na mieru.

  Kedy vám ovocie dodáme?

  Ako často si prajete ovocie doručovať?

  Vyberte možnosť, ktorú preferujete. Na konkrétnom termíne sa dohodnete s naším obchodníkom.

  Máte špeciálnu požiadavku?

  Napíšte, čo pre vás ešte môžeme urobiť

  ?

  ?

  Poznáte FARMOVE.sk?

  Starostlivo vyberaná čerstvá zelenina, ovocie a produkty nielen od lokálnych farmárov a malovýrobcov doručené priamo k vám domov v debničkách sú tou správnou voľbou pre zdravie celej rodiny.