Ovocie z lokálnych fariem

Milujete chuť a vôňu domáceho ovocia? Pripravíme pre vás také, ktoré pochádza zo sadov našich farmárov, s ktorými sa poznáme už roky. Máte záujem o prémiové zahraničné ovocie? Ani to, samozrejme, nie je žiadny problém.

To najlepšie z našich záhrad

To najlepšie z našich záhrad

Vychutnajte si ponuku lokálneho ovocia plného vitamínov. Obľúbeným slovenským ovocím sú jablká rôzneho druhu, hrušky, jahody, broskyne, marhule, slivky, drobné sezónne ovocie, zo zeleniny uhorka a voňavé cherry paradajky.
Opýtajte sa nás, čo je aktuálne v sezóne a pripravíme vám vitamínové balíčky v eko či BIO kvalite podľa vašich požiadaviek.

To najlepšie z našich záhrad
Sezónne špeciality

Sezónne špeciality

V sezóne leto/jeseň pre vás vždy pripravujeme lokálne špeciality od našich overených farmárov, s ktorým spolupracujeme už roky. Letnú ovocnú sezónu otvárajú jahody, prvé slovenské ovocie. Postupne pribudnú marhule, broskyne, drobné ovocie ako maliny, čučoriedky, čerešne a mnohé iné. Na jeseň firmy obľubujú napríklad sezónnu špecialitu – vitamíny priamo z prírody v podobe BIO rakytníka rešetliakového. Jeho oranžové bobuľky sú vhodné do limonád, alebo len tak ako prevencia proti vírusom.

Zahraničné ovocie

Zahraničné ovocie

Obľúbené je ovocie, ktoré sa ľahko šúpe a krája ako mandarínky, pomaranče, kiwi a banány. V našej ponuke máme však aj sladké a šťavnaté ready to eat ananásy, avokáda, mango a mnohé iné exotické špeciality. Vybrať si môžete aj tie v ready to eat kvalite (okamžite zrelé na priamu konzumáciu). Vo firmách obľubujú zamestnanci vitamínové balíčky resp. debničky plné ovocia, ktoré sú kombináciou lokálneho aj zahraničného ovocia.

Zahraničné ovocie

Len pár dôvodov, prečo to s nami vyskúšať

1

Je to zdravé a chutné

Benefit ovocia dnes už nie je okrajovým trendom, ale jedným z najobľúbenejších benefitov u zamestnancov vôbec. Čerstvé ovocie im dodá energiu a doplní vitamíny.

2

Je to jednoduché a flexibilné

Sme tu pre vás! Náš zákaznícky servis je individuálny a radi sa vám prispôsobíme. Vyskúšajte nás a radi všetko vybavíme za vás.

3

Je to udržateľné a ekologické

Redukujeme cestu potravín z fariem, aby sme výrazne znížili emisie. Objednávame toľko, koľko predáme, pretože nechceme plytvať potravinami a používame ekologické balenia.

4

Je to odskúšané

Už viac ako 7 rokov sme spoľahlivým partnerom mnohým malým aj veľkým firmám. Vyskúšajte nás aj vy a presvedčte sa sami.

Urobte kolegom radosť – prineste im tekvicový koláč

Urobte kolegom radosť – prineste im tekvicový koláč

Tekvicové koláče sú skvelou možnosťou, ako využiť sezónnu tekvicu a pripraviť si jedlo, ktoré je nielen chutné, ale aj zdravé. Môžete si pripraviť tradičný tekvicový koláč, alebo si vyskúšať iné recepty, ktoré zahŕňajú tekvicu ako ingredienciu. Tekvicové koláče sú nielen chutné, ale aj prospešné pre zdravie. Potešte kolegov v práci a pripravte im niektorý z našich receptov.

Viac info
Rakytník ako superpotravina do každej kancelárie

Rakytník ako superpotravina do každej kancelárie

Čerstvé rakytníkové bobule sú vynikajúcim zdrojom vitamínov, minerálov a antioxidantov, ktoré môžu pomôcť zlepšiť imunitu a celkové zdravie. Rakytníkové bobulky si môžete jednoducho dopriať v práci ako zdravý a chutný snack.

Viac info
9 tipov na jesenné občerstvenie pre kolegov

9 tipov na jesenné občerstvenie pre kolegov

V práci strávime veľkú časť nášho dňa a naše zdravie a pohoda v práci závisia od niekoľkých faktorov, ktoré ovplyvňujú našu produktivitu. Jedným z takých faktorov je aj naša strava, ktorú konzumujeme počas nášho pracovného dňa.

Viac info

My sme pripravení, stačí nám dať vedieť

Vyplňte tento nezáväzný formulár a my sa vám ozveme späť s ponukou pre vás. Doručujeme po celom Slovensku.

 

  O čo máte záujem?

  Môžete vybrať viaceré možnosti a ponuku pre vás pripravíme na mieru.

  Kedy vám ovocie dodáme?

  Ako často si prajete ovocie doručovať?

  Vyberte možnosť, ktorú preferujete. Na konkrétnom termíne sa dohodnete s naším obchodníkom.

  Máte špeciálnu požiadavku?

  Napíšte, čo pre vás ešte môžeme urobiť

  ?

  ?

  Potrebujete poradiť alebo máte otázku?

  TOMÁŠ TROPKO

  Volám sa Peter Kindel a rád vám zodpoviem všetky otázky

  Zavolajte alebo mi napíšte e-mail.
  T: +421 911 069 760
  E: info@farmovedoprace.sk

  Zdravie na pracovný stôl nosíme aj sem

  Startitup
  Dedoles
  Pixel Federation
  Dôvera
  DHL
  Innovatrics
  Plastic Omnium
  Tatra Banka

  Poznáte FARMOVE.sk?

  Starostlivo vyberaná čerstvá zelenina, ovocie a produkty nielen od lokálnych farmárov a malovýrobcov doručené priamo k vám domov v debničkách sú tou správnou voľbou pre zdravie celej rodiny.