Ovocie z lokálnych fariem

Milujete chuť a vôňu domáceho ovocia? Pripravíme pre vás také, ktoré pochádza zo sadov našich farmárov, s ktorými sa poznáme už roky. Máte záujem o prémiové zahraničné ovocie? Ani to, samozrejme, nie je žiadny problém.

To najlepšie z našich záhrad

To najlepšie z našich záhrad

Vychutnajte si ponuku lokálneho ovocia plného vitamínov. Obľúbeným slovenským ovocím sú jablká rôzneho druhu, hrušky, jahody, broskyne, marhule, slivky, drobné sezónne ovocie, zo zeleniny uhorka a voňavé cherry paradajky.
Opýtajte sa nás, čo je aktuálne v sezóne a pripravíme vám vitamínové balíčky v eko či BIO kvalite podľa vašich požiadaviek.

To najlepšie z našich záhrad
Sezónne špeciality

Sezónne špeciality

V sezóne leto/jeseň pre vás vždy pripravujeme lokálne špeciality od našich overených farmárov, s ktorým spolupracujeme už roky. Letnú ovocnú sezónu otvárajú jahody, prvé slovenské ovocie. Postupne pribudnú marhule, broskyne, drobné ovocie ako maliny, čučoriedky, čerešne a mnohé iné. Na jeseň firmy obľubujú napríklad sezónnu špecialitu – vitamíny priamo z prírody v podobe BIO rakytníka rešetliakového. Jeho oranžové bobuľky sú vhodné do limonád, alebo len tak ako prevencia proti vírusom.

Zahraničné ovocie

Zahraničné ovocie

Obľúbené je ovocie, ktoré sa ľahko šúpe a krája ako mandarínky, pomaranče, kiwi a banány. V našej ponuke máme však aj sladké a šťavnaté ready to eat ananásy, avokáda, mango a mnohé iné exotické špeciality. Vybrať si môžete aj tie v ready to eat kvalite (okamžite zrelé na priamu konzumáciu). Vo firmách obľubujú zamestnanci vitamínové balíčky resp. debničky plné ovocia, ktoré sú kombináciou lokálneho aj zahraničného ovocia.

Zahraničné ovocie

Len pár dôvodov, prečo to s nami vyskúšať

1

Je to zdravé a chutné

Benefit ovocia dnes už nie je okrajovým trendom, ale jedným z najobľúbenejších benefitov u zamestnancov vôbec. Čerstvé ovocie im dodá energiu a doplní vitamíny.

2

Je to jednoduché a flexibilné

Sme tu pre vás! Náš zákaznícky servis je individuálny a radi sa vám prispôsobíme. Vyskúšajte nás a radi všetko vybavíme za vás.

3

Je to udržateľné a ekologické

Redukujeme cestu potravín z fariem, aby sme výrazne znížili emisie. Objednávame toľko, koľko predáme, pretože nechceme plytvať potravinami a používame ekologické balenia.

4

Je to odskúšané

Už viac ako 7 rokov sme spoľahlivým partnerom mnohým malým aj veľkým firmám. Vyskúšajte nás aj vy a presvedčte sa sami.

Koučing, ako spôsob rastu firmy

Koučing, ako spôsob rastu firmy

Koučing pre zamestnancov je proces, pri ktorom kouč (tréner) pomáha zamestnancom dosiahnuť ich pracovné a osobné ciele a zlepšiť ich výkonnosť v práci. Tento proces sa zameriava na rozvoj a využívanie individuálnych schopností a potenciálu zamestnanca tak, aby mohol dosiahnuť väčší úspech v práci a zlepšiť svoje vzťahy s kolegami a nadriadenými

Viac info
10 tipov na darček ku Dňu matiek pre kolegyne

10 tipov na darček ku Dňu matiek pre kolegyne

Deň matiek si pripomíname, ako dôležitá je úloha matky a oslávime ich nezištnú lásku a obetu, ktorú pre nás robia. Ak hľadáte nápad na darček pre vaše kolegyne v práci na tento špeciálny deň, máme pre vás 10 tipov, ktoré by vám mohli pomôcť.

Viac info
8 dôvodov prečo si zobrať avokádo do práce + tipy na prípravu

8 dôvodov prečo si zobrať avokádo do práce + tipy na prípravu

Avokádo je ovocie, ktoré je čoraz populárnejšie a okrem toho, že je chutné a zdravé, má aj pozitívny vplyv na zdravie a výkon zamestnancov. V tomto článku sa pozrieme na niektoré z benefitov, ktoré avokádo môže priniesť aj vašim zamestnancom.

Viac info

My sme pripravení, stačí nám dať vedieť

Vyplňte tento nezáväzný formulár a my sa vám ozveme späť s ponukou pre vás. Doručujeme po celom Slovensku.

 

  O čo máte záujem?

  Môžete vybrať viaceré možnosti a ponuku pre vás pripravíme na mieru.

  Kedy vám ovocie dodáme?

  Ako často si prajete ovocie doručovať?

  Vyberte možnosť, ktorú preferujete. Na konkrétnom termíne sa dohodnete s naším obchodníkom.

  Máte špeciálnu požiadavku?

  Napíšte, čo pre vás ešte môžeme urobiť

  ?

  ?

  Potrebujete poradiť alebo máte otázku?

  TOMÁŠ TROPKO

  Volám sa Peter Kindel a rád vám zodpoviem všetky otázky

  Zavolajte alebo mi napíšte e-mail.
  T: +421 911 069 760
  E: info@farmovedoprace.sk

  Zdravie na pracovný stôl nosíme aj sem

  Startitup
  Dedoles
  Pixel Federation
  Dôvera
  DHL
  Innovatrics
  Plastic Omnium
  Tatra Banka

  Poznáte FARMOVE.sk?

  Starostlivo vyberaná čerstvá zelenina, ovocie a produkty nielen od lokálnych farmárov a malovýrobcov doručené priamo k vám domov v debničkách sú tou správnou voľbou pre zdravie celej rodiny.