Catering do firmy

Cateringová služba už dávno nie je výsadou svadieb a rodinných osláv. Je to práve firemný catering, ktorý má aj na Slovensku stúpajúcu tendenciu. Čoraz viac spoločností sa snaží svojim zamestnancom priniesť nefinančný benefit vo forme ovocia do práce, zabezpečenia zdravých raňajok a iného pestrého občerstvenia počas všedného pracovného dňa. Zásobovanie zdravým jedlom prináša firmám pozitívne výsledky vo forme efektívnejšieho pracovného nasadenia zamestnancov. Pravidelné donášky ovocia a iných zdravých pochúťok je služba, ktorú si firmy a jej zamestnanci veľmi obľúbili a na každé dodanie sa tešia.

FIREMNÉ RAŇAJKY

Raňajky ako dôležité jedlo dňa sú tiež najviac vynechávaným jedlom počas pracovného týždňa. Málokto si ráno dopraje čas na plnohodnotné jedlo, zľahčite preto svojim zamestnancom hektické ranné chvíle chutnými firemnými raňajkami.

Zážitkové pohostenie vo forme firemných raňajok je skvelým štartom do nového pracovného dňa. Zamestnanci doplnia energiu zdravou formou a neformálna príležitosť utuží vzťahy na pracovisku. Pracovníci, ktorí si doprajú pred prácou čas na pokojný štart vykazujú nižšiu chybovosť a vyšší pracovný výkon. Farmove do práce vám hravo zabezpečí chutné farmárske raňajky.

Farmárske raňajky sú verziou, ktorá v sebe spája všetko tradične slovenské. Syry, kvalitné paštéty, domáce džemy, cereálne pečivo a v neposlednom rade chutné lokálne ovocie a zeleninu. Radi prídeme k vám a pripravíme vám zdravé smoothie alebo osviežujúce ovocné misy plné sezónneho aj exotického ovocia.

NA PORADY AJ TEAMBUILDINGY

Pripravujete teambuilding? Na občerstvenie nemusíte byť sami, vyskúšajte ochutnávky farmárskych jedál. Slovenská farma je témou, ktorú je možné spolu s lokálnym občerstvením krásne prepojiť aj s aktivitami pre zamestnancov. Farmove do práce sa postará o pestré občerstvenie a vy sa môžete sústrediť na prípravu teambuildingu.

Pracovná porada nemusí byť nudná

Catering do firmy je obľúbeným prvkom dôležitých firemných porád a iných firemných stretnutí. Je dokázané, že chutné jedlo vo forme ovocia alebo iných čerstvých potravín zvyšuje odolnosť voči stresu, dopĺňa energiu, podporuje nápaditosť a zlepšuje celkovú atmosféru. Noblesné lahôdky z farmy oživia každý všedný pracovný deň.

Pohostenie pripravené na mieru dodá vašim firemným stretnutiam porciu novej energie. Vyskúšajte aj vy chutné potraviny zo slovenských fariem alebo exotické ovocie plné vitamínov pre vašich zamestnancov.

DOBRÉ POHOSTENIE AKO ZÁKLAD ÚSPECHU

Čaká vás dôležité stretnutie s klientom? Navodenie osobnej atmosféry je dôležitým prvkom úspešného stretnutia. Krátku nezáväznú konverzáciu poľahky vytvoríte podávaním nápojov a drobného občerstvenia.

Doprajte svojim zamestnancom tie najlepšie vitamíny z prírody a vychutnajte si farmársku gastronómiu v priamom prenose vďaka FARMOVE DO PRÁCE.

My sme pripravení, stačí nám dať vedieť

Vyplňte tento nezáväzný formulár a my sa vám ozveme späť s ponukou pre vás. Doručujeme po celom Slovensku.

 

  O čo máte záujem?

  Môžete vybrať viaceré možnosti a ponuku pre vás pripravíme na mieru.

  Kedy vám ovocie dodáme?

  Ako často si prajete ovocie doručovať?

  Vyberte možnosť, ktorú preferujete. Na konkrétnom termíne sa dohodnete s naším obchodníkom.

  Máte špeciálnu požiadavku?

  Napíšte, čo pre vás ešte môžeme urobiť

  ?

  ?

  Poznáte FARMOVE.sk?

  Starostlivo vyberaná čerstvá zelenina, ovocie a produkty nielen od lokálnych farmárov a malovýrobcov doručené priamo k vám domov v debničkách sú tou správnou voľbou pre zdravie celej rodiny.