Vianočné darčeky pre zamestnancov

Vďaka dobre zvoleným vianočným darčekom vaši zamestnanci budú vedieť, že sú súčasťou tímu. Dajte im vedieť, že sú pre vás dôležití a vyberte pre svojich zamestnancov originálny firemný vianočný darček.

Mini vianočný stromček na pracovný stôl

Výzdoba mini vianočného stromčeka, ktorý si zamestnanec môže ozdobiť podľa vlastného uváženia určite naštartuje sviatočnú náladu.

Darčekový poukaz na nákup potravín

Určite hodnotu darčekového poukazu na nákup farmárskych potravín na www.FARMOVE.sk  a vaši zamestnanci si môžu vyskladať vlastný darčekový balíček podľa svojej chuti.

Wellness darčeková karta

Darujte darčekovou kartou do wellness centra a doprajte svojim spolupracovníkom oddych a relax, ktorí si zaslúžia.

Difuzér

Difuzér je skvelý spôsob ako naplniť dom alebo kanceláriu sviatočnými vôňami. Elegantný vianočný darček pre zamestnancov znižuje nebezpečenstvo otvoreného ohňa z horiacej aromatickej sviečky. Navyše v kancelárii zvlhčí inak suchý vzduch v zimných mesiacoch.

Bluetooth na akékoľvek zariadenie

Toto zariadenie Bluetooth je možné pripnúť na veci alebo vložiť do tašky, a tak je jednoduché sledovať veci, ktoré sa ľahko strácajú. Hľadaniu kľúčov, peňaženky alebo telefónu je koniec. nestratia svoje kľúče, telefón alebo peňaženku.

Ohrievač hrnčekov na kávu

Niekedy sú tie najužitočnejšie vianočné darčeky tie najjednoduchšie! Ohrievač hrnčekov zabezpečí ideálne horúcu šálku kávy tak dlho ale len bude potrebné.

Personalizované pero

Personalizované pero s menom je nadčasový darček pre zamestnancov, ktorý poteší každého a navyše je praktické.

Taška na notebook

Taška na notebook s viacerými priehradkami uľahčí prenášanie notebooku a iných predmetov, ktoré zamestnanci potrebujú počas svojho pracovného dňa.

Darčekový kôš

Originálny darčekový kôš je klasika. Je skvelým darčekom nielen na Vianoce. Vyskladajte svojim zamestnancom sviatočný kôš, ktorý môžete naplniť farmárskymi slanými aj sladkými pochúťkami. Veľký výber domácich farmárskych výrobkov nájdete na www.FARMOVE.sk.  

Rodinné stolové hry

Aby boli sviatočné chvíle ešte príjemnejšie obdarujte zamestnancov na Vianoce rodinnými hrami. Oddychový so svojimi blízkymi tak môžu stráviť pri hraní monopoly, šachu alebo kvízovými hrami.

Predĺžená dovolenka

Jeden alebo dva dni voľna navyše? Nič krajšie na umocnenie sviatočnej radosti nevymyslíte :).

Predplatné zábavy

Darujte predplatné akejkoľvek streamovacej platformy. Neobmedzený prístup k filmom a seriálom na 1 mieste je niečo čo skutočne poteší všetky generácie.

 

Pri nákupe darčekov pre zamestnancov nezabudnite na nákup darčekov pre zamestnancov, ktorí pracujú z domu. Hoci nemusia byť vždy fyzicky prítomní, ich práca je rovnako dôležitá, dajte im to preto najavo originálnym vianočným darčekom.

My sme pripravení, stačí nám dať vedieť

Vyplňte tento nezáväzný formulár a my sa vám ozveme späť s ponukou pre vás. Doručujeme po celom Slovensku.

 

  O čo máte záujem?

  Môžete vybrať viaceré možnosti a ponuku pre vás pripravíme na mieru.

  Kedy vám ovocie dodáme?

  Ako často si prajete ovocie doručovať?

  Vyberte možnosť, ktorú preferujete. Na konkrétnom termíne sa dohodnete s naším obchodníkom.

  Máte špeciálnu požiadavku?

  Napíšte, čo pre vás ešte môžeme urobiť

  ?

  ?

  Poznáte FARMOVE.sk?

  Starostlivo vyberaná čerstvá zelenina, ovocie a produkty nielen od lokálnych farmárov a malovýrobcov doručené priamo k vám domov v debničkách sú tou správnou voľbou pre zdravie celej rodiny.